Jsem Servis, kolik mě vyjde používání plánovacího kalendáře a mobilní aplikace pro zákazníky?

Nic, verze Pro i Premium má servis k dispozici zdarma. Mobilní aplikaci pro zákazníky také. Další služby jsou uvedeny v ceníku.

Čím se liší Steerty Premium oproti verzi Pro?

Rozdíl je v rozšíření o moduly pro fakturaci, evidenci zásob a podobně. Jednoduše řečeno verze Pro je základ pro podnikání online v Premium najdete řešení kompletní administrativy servisu.

Jak zajistím, aby zákazník neviděl v mobilní aplikaci jiné servisy.

Nijak. Váš zákazník má možnost vidět Váš servis přednostně, vyhledání jiného servisu neomezujeme.

Nemůžu se najít, jakto?

Pokud ještě nemáte přihlašovací údaje, bude to tím...
Zobrazení nového servisu je možné po aktivaci účtu, na základě pozvánky od stávajícího člena Steerty (v tom případě byste měli mít i email s přístupy - napište si o nové heslo zde) nebo po samostatné registraci a ověření existence firmy. Napište si o ověření záznamu vaší firmy zde.

Jsem řidič, jak se dozvím, že servis mou rezervaci přijal.

O rezervaci je servis informován novým záznamem v kalendáři a pokud jste se objednali online, dostanete zprávu o přijaté rezervaci okamžitě.

Kdo má přístup k informacím o mě a zadaných vozidlech?

Vy a servis, který má oprávnění, buď vůz sám založil nebo jste mu k historii povolili přístup objednáním služeb. Osobní údaje předáváme v rozsahu potřebném pro splnění cíle zprostředkování komunikace mezi Vámi a vybraným servisem.

Mám svůj oblíbený servis a jinam jezdit nechci, proč bych měl používat Steerty

Steerty je platforma moderních servisů, u kterých se můžete nejen objednat online, ale získat i další výhody. Jako zákazník některého ze servisů Steerty se můžete snadno registrovat odesláním objednávky služeb. Servis si můžete po založení účtu jednoduše nastavit jako oblíbený.

Přehledné informace o Vašem vozidle, sledování termínů nebo přístup k výhodným cenám mohou být další z důvodů, proč využívat Steerty.

Nenašli jste ten "váš" servis? Zeptejte, proč ještě nepoužívají Steerty. Registrace je zdarma i pro servis.

Steerty Logo