Váš servis v kapse

Steerty je zdarma pro řidiče a majitele vozů, firmy s vozovým parkem i servisy.
Nezávislé servisy mohou využít zdarma kompletní softwarové vybavení Steerty a nabídnout vysoký komfort svým zákazníkům i online.

Nejdůležitější jsou služby

Díky internetu si lze jednoduše vybrat zboží a často to tak teprve začíná. Spolu s tím klesá nebo rovnou mizí marže servisu na zboží a zvyšuje se cena práce na skutečnou úroveň. Protože je čas na služby zákazníkům tím nejcenějším, Steerty pomáhá s ulehčením administrativy servisu od rezervace zákazníka přes objednání potřebného materiál u dodavatele a s tím spojenou evidenci zásob, až po fakturaci zakázky. Servis se tak může soustředit na poskytování služeb zákazníkům.

Pro řidiče

Poskytujeme přístup k aktuálním cenám a stavu zásob v servisu i na centrálních skladech výrobců. Pomocí vybraného servisu si tak lze objednat zboží přímo od výrobce.

Kdykoliv a kdekoliv

Zákazník se pomocí Steerty pohodlně objedná na volný termín v servisu sám, kdykoliv mu vyhovuje, bez ohledu na to, zda má servis zrovna otevřeno.

Platforma Steerty

Steerty je moderní nástroj, který zjednodušuje každodenní operativyu servisu. Řidičům s chytrým telefonem se umožňuje objednat pohodlně online.

Pro majitele servisů

Steerty je pomocník. Na ulehčení práce, pro přehled o podnikání, cenách a dostupnosti zboží na trhu i propagaci firmy online. Připraven kdekoliv a kdykoliv. A nebere si dovolenou.


Kompletní řešení pro moderní servis

  • webová prezentace s katalogem produktů a služeb servisu
  • mobilní aplikace pro snadnou rezervaci zákazníka
  • přehledný katalog s rychlým objednáním zboží od distributorů
  • řešení administrativy zakázek včetně tisku potřebných dokladů
  • napojení na účetní programy pro přenos vystavených faktur k zaúčtování
  • statistiky obratu, prodeje zboží a stavu pokladny i návštěvnosti stránek
  • bezúdržbový režim webové prezentace se zobrazením obsahu od dodavatelů
  • napojení na srovnávače cen zboží pro podporu online prodeje zboží v akci

Užitečné nástroje zdarma

Zákazník i servis automaticky získávájí přehled o vozidle, jeho historii a nákladech i nástroj pro sledování různých termínů jako je platnost pojištění, expirace lékárničky a podobně.

Steerty Logo